from 625,00€
Check Availability

Royal Diwa Tekirova Resort

Tekirova Mah., Tekirova Cad., No:19, Kemer, Antalya, Türkiye View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Royal Diwa Tekirova Resort, Akdeniz bölgesinin arkeolojik ve doğal güzellikleri ile anılan “Türk Riviera” sında yer almaktadır. Bu bölge tatil arzularınızın yanında deniz, güneş, tarih ve doğanın keyfini çıkarmak için mükemmel bir yerdir. Antalya ‘nın Kemer ilçesinde Tekirova bölgesinde yer alan otel, 516 odalı denize sıfır konumda yer almaktadır. Royal Diwa Tekirova Resort Toros dağlarının eteğinde yer almasının yanı sıra masmavi deniz ve tesisi çevreleyen yemyeşil bahçesiyle cennetten bir köşeyi andırmaktadır. 120.000 metrekarelik bir alan üzerinde yer alan tesis, otel ve tatil köyü olarak iki farklı konaklama seçeneği sunmakta ve konuklarına “Euphoria Her şey Dahil” konsepti ile 5 yıldız kalitesinde rüya gibi bir tatil deneyimi yaşatmaktadır.

Destinasyonlar

Antalya sınırları içinde yer alan Kemer, Antalya şehir merkezine 40 kilometre uzaklıkta yer alır. Batı Toros Dağları’nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Kemer’in başta gelen çekiciliklerinden birisi doğal güzelliğidir. Deniz, orman ve dağlar bir noktada birleşmektedir. Denizin berraklığı, ormanın yeşilliği, deniz dalgalarının çam ağaçlarına kadar uzanması ve çam ağaçlarının plajlarda gölgelik olarak kullanılması oldukça cazip gelmektedir. Kemer’de bulunan Ayışığı Parkı, Liman Caddesi, Çalıştepe ve Yat Limanı mutlaka görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Beldibi mevkiinden başlayarak Tekirova’ya kadar olan tüm kıyı tamamen doğal plajdır. Girintili çıkıntılı kıyılarında birçok koy ve küçük doğal limanlar bulunur.

View More

Air Conditioning
Flat TV
Internet - Wifi
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm
Hotel Policies

Ödemeler

A - Kayıt anında rezervasyon bedelinin (%100) tamamının ödenmesi gerekmektedir. B - İndirimli hizmet satın alan tüketici, hizmet bedelinin (%100) tamamını rezervasyon tarihinde ödemekle yükümlüdür. C - Özel ürün ve hizmetlerde bakiyenin, hizmetin satın alınma işlemi sırasında ödenmesi gerekmektedir. Cayma tazminatı 1A maddesi ile aynıdır.

İptal - Devir

1- İşletme, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen konaklamanın başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, terör, sis, grev, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı konaklamayı iptal edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. 2- A-Tüketici, hizmetin başlamasına 14 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. B-Tüketici hizmetin başlamasından 14 günden az bir süre kala ise Tüketici rezervasyon yaptırmış olduğu oda tipinin 3 gece ücreti iptal bedeli faturalandırılacak ve kalan tutar Tüketici’ye iade edilecektir. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri otelin onayına bağlıdır. C-İndirimli hizmetin başlamasından 14 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. 14 günden az bir süre kala ise Tüketici rezervasyon yaptırmış olduğu oda tipinin 3 gece ücreti iptal bedeli faturalandırılacak ve kalan tutar Tüketici’ye iade edilecektir. D-Özel ürünlerde, hizmetin başlamasından 14 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. 14 günden az bir süre kala ise Tüketici rezervasyon yaptırmış olduğu oda tipinin 3 gece ücreti iptal bedeli faturalandırılacak ve kalan tutar Tüketici’ye iade edilecektir. E-Tüketicinin kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutad iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı,iptal ve devir maddelerinin istisnasıdır. 3- Tüketici, hizmetin başlamasına tam 3 gün öncesine kadar Hizmeti istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici,tüm iptal ve devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından önce işletme’ye sunmakla yükümlüdür. 4- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı Konaklama hizmetine iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; İşletme tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. NOT: Vergi Usul Kanunu ilgili maddeleri gereğince; hizmet alımı karşılığında düzenlenecek faturanızın, hizmetin sona ermesini takip eden 8. günden itibaren 1 hafta içerisinde işletmemizden teslim alınmasını rica ederiz Satın alınan hizmet erken rezervasyon indirimli ürün ise, İptal vazgeçme hallerinde sözleşmenin II- 2c sartları geçerlidir.

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Owner

MevzuTatil

Member Since 2022

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.royaldiwa.com

Phone

+902428214750